0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار ۲ CRASH ROYAL حکم پاسور پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  England Premier League
Chelsea
۱
۰
Everton
inprogress
۲۲:۳۰
  Italy Serie A
Atalanta Bergamo
۲
۰
Hellas Verona
inprogress
۲۲:۱۵
AC Fiorentina
۱
۱
Genoa
Finished
۲۰:۰۰
  Turkey Super Lig
Alanyaspor
۰
۴
Galatasaray SK
Finished
۲۰:۳۰
  Spain La Liga
Osasuna
۰
۰
Valencia CF
inprogress
۲۲:۳۰
  United Arab Emirates UAE Pro League
Ittihad Kalba
۱
۰
Al Wahda Abu Dhabi
Finished
۲۰:۰۰
Al Wasl
۳
۰
Hatta Dubai
Finished
۱۷:۳۰
  Iran Azadegan League
Damash Gilan
۰
۰
Chador Malu Yazd
Finished
۱۶:۴۵
Mes Sungun Varzaghan Fsc
۱
۱
Pars Jonoubi Jam
Finished
۱۸:۳۰
Saipa
۱
۰
Kheybar Khorramabad
Finished
۱۷:۰۰
Naft Gachsaran
۰
۱
Shahr Raz Shiraz
Finished
۱۸:۰۰
Fajr Sepasi FC
۱
۱
Ario Eslamshahr
Finished
۱۸:۴۵
  Australia Victoria Premier League 1
Kingston City
۱
۱
Eastern Lions
Finished
۱۴:۰۰
Bulleen Lions
۰
۰
Langwarrin SC
Finished
۱۴:۰۰
  Ukraine Premier League
LNZ Cherkasy
۱
۰
Veres Rivne
Finished
۱۶:۰۰
Metallist 1925 Kharkiv
۱
۱
SC Dnipro-1
Finished
۱۸:۳۰
  Asia AFC Asian Cup U23 Group A
Australia U23
۰
۰
Jordan U23
Finished
۱۶:۳۰
Qatar U23
۲
۰
Indonesia U23
Finished
۱۹:۰۰
  Egypt Premier League
El Zamalek
۲
۱
Al Ahly Cairo
Finished
۲۰:۳۰
Al Moqawloon Al Arab
۰
۲
Pyramids FC
Finished
۱۷:۳۰
  Turkey 1. Lig
Erzurumspor FK
۰
۰
Sakaryaspor
Finished
۱۷:۳۰
Adanaspor FK
۱
۱
Bodrumspor
Finished
۲۰:۳۰
  Georgia Erovnuli Liga
FC Samgurali Tskaltubo
۲
۳
FC Iberia 1999
Finished
۱۸:۳۰
FC Telavi
۰
۰
FC Torpedo Kutaisi
Finished
۱۹:۳۰
  Italy Serie A Women
AS Roma (W)
۲
۱
Juventus FC (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Portugal Primeira Liga
Futebol Clube Vizela
۰
۰
Chaves
inprogress
۲۲:۴۵
  Israel Ligat Ha'AL
Hapoel Beer-Sheva
۱
۰
Maccabi Tel-Aviv
inprogress
۲۱:۰۰
  Portugal U23 League
Braga U23
۰
۱
Academico Viseu U23
Finished
۱۹:۳۰
CD Mafra U23
۱
۲
Portimonense U23
Finished
۱۷:۳۰
  Serbia Super Liga
Mladost Lucani
۱
۲
IMT Novi Belgrade
Finished
۱۹:۳۰
Spartak Subotica
۱
۰
FK Javor Ivanjica
Finished
۱۹:۳۰
FK Vozdovac
۱
۱
FK Radnicki 1923 Kragujevac
inprogress
۲۱:۳۰
FK Novi Pazar
۲
۲
FK Radnicki Nis
Finished
۱۷:۳۰
  Saudi Arabia Division 1
Hajer
۰
۱
Al-Bukayriyah FC
Finished
۱۹:۱۰
Al-Arabi Al-Saudi
۲
۲
AL Ain
Finished
۱۹:۳۵
Al-Safa FC
۱
۱
Al Taraji
inprogress
۲۱:۱۵
  Lithuania I Lyga
FK Panevezys II
۲
۲
Hegelmann Litauen II
Finished
۱۸:۳۰
Kauno Zalgiris II
۲
۱
FK Riteriai
Finished
۱۸:۳۰
  China League 2
Taian Tiankuang
۰
۱
Hubei Istar F.C.
Finished
۱۰:۳۰
Dalian Kuncheng
۰
۱
Rizhao Yuqi
Finished
۱۰:۳۰
Xi'an Ronghai FC
۱
۴
Nantong Haimen Codion
Finished
۱۱:۰۰
Haikou Mingcheng
۰
۲
Guangdong Canton Leopard
Finished
۱۳:۳۰
  England Professional Development League
Crewe Alexandra U21
۱
۱
Ipswich U21
Finished
۱۵:۳۰
Sheffield Utd U21
۵
۰
Watford U21
Finished
۱۶:۳۰
Birmingham City U21
۲
۱
Cardiff U21
inprogress
۲۱:۳۰
Wigan U21
۱
۲
Bournemouth U21
Finished
۱۵:۳۰
  Sweden Allsvenskan
BK Hacken
۴
۳
IF Brommapojkarna
Finished
۲۰:۳۰
Hammarby IF
۳
۰
IF Elfsborg
Finished
۲۰:۴۰
IFK Varnamo
۰
۴
Malmo FF
Finished
۲۰:۳۰
  Italy Serie C, Group B
Cesena FC
۲
۰
Recanatese
inprogress
۲۲:۱۵
AC Arezzo
۱
۱
ASD Torres
inprogress
۲۲:۱۵
  Indonesia Liga 1
PSS Sleman
۴
۱
Arema Malang
Finished
۱۱:۳۰
PS TIRA-Persikabo
۳
۲
Bali United Pusam
Finished
۱۵:۳۰
Persita Tangerang
۳
۳
Persib Bandung
Finished
۱۱:۳۰
  Slovenia League Women
Olimpija Ljubljana (W)
۱
۱
ZNK Ljubljana (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Spain LaLiga 2
Alcorcon
۰
۰
Villarreal CF B
inprogress
۲۲:۰۰
  Norway 2. Division Avd. 1
Viking 2
۲
۱
Jerv
Finished
۱۷:۳۰
IL Hodd Ulsteinvik
۲
۳
Brann 2
Finished
۱۹:۳۰
  South Africa Premier League
Moroka Swallows
۲
۲
Mamelodi Sundowns FC
inprogress
۲۱:۰۰
  Norway 1. Division
Mjondalen IF
۱
۱
IK Start Kristiansand
Finished
۲۰:۳۰
Moss
۲
۱
Ranheim Trondheim
Finished
۲۰:۳۰
Sandnes Ulf
۲
۰
Raufoss Fotball
Finished
۲۰:۳۰
Kongsvinger IL
۳
۳
Egersund IK
Finished
۲۰:۳۰
Aalesunds FK
۰
۳
FC Lyn Oslo
Finished
۲۰:۳۰
Bryne FK
۰
۱
Levanger FK
Finished
۲۰:۳۰
Asane IL Ulset
۱
۱
Sogndal IL
Finished
۲۰:۳۰
  Bahrain Premier League
Al Riffa
۲
۰
Al-Hala
Finished
۱۹:۳۰
Al-Muharraq
۳
۰
Al Shabab Manana
Finished
۱۹:۳۰
Al Hidd
۱
۱
East Riffa
Finished
۱۹:۳۰
  Netherlands Eerste Divisie (Jupiler League)
Ajax Amsterdam Reserves
۰
۰
Cambuur Leeuwarden
inprogress
۲۱:۳۰
FC Utrecht Reserves
۰
۱
FC Den Bosch
inprogress
۲۱:۳۰
  Oman Professional League
Al Seeb
۰
۰
Al Wahda Sur
inprogress
۱۷:۱۵
  Greece Super League 2, Group B
Olympiacos Piraeus B
۰
۱
Panathinaikos II
Finished
۱۶:۳۰
Panachaiki
۱
۰
PAE Egaleo
Finished
۱۶:۳۰
Diagoras Rodos
۱
۰
AO Giouchtas
Finished
۱۶:۳۰
  Ethiopia Ethiopia Higher League
Bishoftu Ketema
۲
۱
Kafa Bunna
Finished
۱۴:۰۰
Jimma Aba Jifar
۲
۲
Bench Maji Buna FC
Finished
۰۹:۳۰
Debre Birhan Ketema
۱
۲
Gamo Chencha
Finished
۱۲:۰۰
Jimma Aba Buna
۰
۲
Ethio Electric SC
Finished
۱۴:۳۰
Addis Ababa Ketema
۰
۲
Nib FC
Finished
۱۶:۳۰
  India I-League 2nd Division
Sudeva Delhi FC
۰
۱
SC Bengaluru
Finished
۱۴:۰۰
  Syria Premier League
Al Sahel Tartous
۰
۰
Al-Taliya
Finished
۱۶:۳۰
Al Ittihad Aleppo
۱
۱
Tishreen
Finished
۱۶:۳۰
Al-Karamah
۰
۰
Al-Wathbah
Finished
۱۶:۳۰
Hutteen Latakia
۴
۱
AL Horiyah
Finished
۱۶:۳۰
Al-Wahda
۰
۳
Jableh SC
Finished
۱۶:۳۰
  Ghana Premier League
Accra Lions
۲
۰
Bibiani Gold Stars FC
Finished
۱۸:۳۰
  Italy Serie C, Group C
Avellino
۰
۰
Benevento
inprogress
۲۲:۱۵
Juve Stabia
۱
۰
Crotone
inprogress
۲۲:۰۰
  Sweden Superettan
Orgryte IS
۱
۲
IK Brage Borlange
Finished
۲۰:۳۰
Gefle IF
۲
۲
Degerfors IF
Finished
۲۰:۳۰
  France National
AS Nancy Lorraine
۳
۲
Martigues
Finished
۲۰:۰۰
  Poland II Liga
LKS Lodz II
۲
۲
Lech Poznan II
Finished
۱۹:۴۵
  Slovenia U19 League
ND Gorica U19
۰
۰
NK Brinje Grosuplje U19
Finished
۱۸:۳۰
  Colombia Regional League
Club Deportivo La Chalaca
۳
۱
Atletico Nacional Medellin Reserves
Finished
۱۸:۳۰
Leones Reserves
۴
۶
Rionegro Aguilas Reserves
Finished
۱۸:۳۰
  Romania Liga I Championship Group
Rapid Bucuresti
۰
۰
Sepsi Sfantu Gheorghe
inprogress
۲۱:۰۰
  Romania Liga 2 Championship Group
CS Dacia Mioveni
۰
۰
CSC 1599 Selimbar
Finished
۱۸:۰۰
  Saudi Arabia U19 League
Al Ittifaq Dammam U19
۳
۰
Al Faisaly Harmah U19
Finished
۱۶:۰۵
Al Khaleej U19
۱
۱
Al-Nassr Riyadh U19
Finished
۱۶:۰۵
Al Hilal Riyadh U19
۵
۱
Ohod Medina U19
Finished
۱۶:۱۵
Al Ittihad Jeddah U19
۰
۰
Al Jeel U19
Finished
۱۶:۴۰
Al Raed U19
۱
۰
Al Fateh U19
Finished
۱۶:۲۵
Al Ahli Jeddah U19
۰
۵
Al Taawon Buraidah U19
Finished
۱۶:۴۰
  Kenya Premier League
Muhoroni Youth FC
۱
۲
Shabana FC
Finished
۱۵:۳۰
  Denmark Future Cup
Brondby Reserves
۲
۱
Lyngby Reserves
Finished
۱۴:۳۰
AGF Aarhus Reserves
۲
۰
Vejle Reserves
Finished
۱۶:۳۰
Sonderjyske Reserve
۴
۰
Hvidovre IF Reserves
Finished
۱۶:۳۰
  Mexico LIGA MX
FC Juarez
۰
۱
Club Tijuana Xoloitzcuintles
Finished
۰۵:۳۶
Pumas UNAM
۱
۰
Leon
Finished
۰۳:۳۰
CF Atlas Guadalajara
۲
۱
San Luis
Finished
۰۳:۳۰
  Chile Primera B
San Luis de Quillota
۰
۱
La Serena
Finished
۰۱:۰۰
Union San Felipe
۲
۳
Deportes Temuco
Finished
۰۱:۰۰
  Brazil Serie A
Vitoria BA
۰
۱
Palmeiras
Finished
۰۱:۰۰
  Uruguay Reserve League
CA River Plate Montevideo Reserves
۲
۳
Danubio Reserves
Finished
۱۶:۳۰
Montevideo City Torque Reserve
۱
۰
Juventud De Las Piedras Reserves
inprogress
۲۲:۰۰
Albion Reserves
۰
۲
Deportivo Maldonado Reserves
inprogress
۲۲:۰۰
Atletico Fenix Montevideo Reserves
۰
۰
Racing Club de Montevideo Reserves
inprogress
۲۲:۰۰
  Mauritania Division 1
AS Pompier
۱
۰
FC Inter de Nouakchott
Finished
۲۰:۳۰
  Algeria Regional League
CRB Hammam Sokhna
۳
۱
JSM Abtal
Finished
۱۷:۳۰
  India Indian Super League
Mohun Bagan Super Giant
۲
۱
Mumbai City FC
Finished
۱۷:۳۰
  Bulgaria A PFG
FC CSKA 1948
۲
۱
PFC Lokomotiv Sofia
Finished
۱۸:۰۰
PFC Ludogorets Razgrad
۲
۰
Arda Kardzhali
Finished
۲۰:۳۰
  Lithuania II Lyga
Vilnius FK Zalgiris II
۸
۰
FK Sirvena
Finished
۱۸:۳۰
  Slovenia Prva liga
Aluminij
۱
۱
Radomlje
Finished
۱۹:۰۰
  Norway 3. Division avd. 2
Sola
۲
۲
Sandefjord 2
Finished
۱۹:۳۰
Pors Grenland
۲
۰
Odds Ballklubb II
Finished
۲۰:۳۰
  Denmark Superliga
Silkeborg IF
۰
۱
FC Nordsjaelland
Finished
۲۰:۳۰
  Peru Liga 2
Academia Deport. Cantolao
۱
۱
Santos FC de Ica
inprogress
۲۱:۳۰
  Faroe Islands Premier League
B68 Toftir
۱
۲
07 Vestur Sorvagur
Finished
۲۰:۳۰
  Germany Bundesliga Women
TSG 1899 Hoffenheim (W)
۱
۱
FC Koln (W)
inprogress
۲۱:۰۰
  England Premier League 2
Sunderland U21
۱
۱
Middlesbrough U21
inprogress
۲۱:۳۰
Leeds United U21
۳
۰
Derby County U21
Finished
۱۵:۳۰
Tottenham Hotspur U21
۲
۱
Wolverhampton U21
inprogress
۲۱:۳۰
Leicester U21
۲
۰
Stoke City U21
inprogress
۲۱:۳۰
Arsenal U21
۱
۴
Aston Villa U21
inprogress
۲۱:۳۰
  Hungary NB II
Budapest Vasas SC
۲
۱
Kozarmisleny SE
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil Campeonato Brasileiro A1 Women
Flamengo RJ (W)
۱
۲
RB Bragantino (W)
inprogress
۲۱:۳۰
  England National League
Gateshead
۲
۰
Chesterfield
inprogress
۲۲:۱۵
  Ireland Premier Division
Bohemian FC Dublin
۰
۰
Dundalk FC
inprogress
۲۲:۱۵
  France Ligue 2
Grenoble Foot 38
۰
۰
Angers SCO
inprogress
۲۲:۱۵
  Latvia 1. Liga
FK Rezekne/Bjss
۲
۲
FK Ventspils
Finished
۱۷:۳۰
  United Arab Emirates Division 1
Dubai City FC
۲
۴
Gulf Heroes FC
Finished
۱۷:۲۵
Masfout Club
۱
۲
Dibba Al-Hisn
Finished
۱۷:۲۰
Dubai United FC
۲
۰
Gulf United FC
Finished
۱۷:۲۵
Al Rams
۰
۳
Al Hamriyah
Finished
۱۷:۲۰
  Norway 3. Division avd. 4
Stabaek IF II
۴
۱
Rosenborg BK II
Finished
۱۷:۳۰
  Mexico Liga TDP
Chivas Alamos FC
۱
۱۰
Deportivo Muxes
Finished
۰۱:۳۰
  Cameroon Elite One
Bamboutos
۱
۱
Aigle Royal de la Menoua
Finished
۱۶:۳۰
Fauve Azur Elite
۰
۱
Union Sportive de Douala
Finished
۱۸:۳۰
Union de Loum
۲
۰
Fovu de Baham
Finished
۱۸:۳۰
APEJES FC
۱
۳
PWD Bamenda
Finished
۱۶:۳۰
  Ecuador Serie A
El Nacional Quito
۲
۰
Imbabura SC
Finished
۰۰:۰۰
Libertad FC
۰
۳
Barcelona SC Guayaquil
Finished
۰۲:۳۰
  United States MLS
Saint Louis City SC
۱
۰
Austin FC
Finished
۰۰:۱۵
  Brazil Amazonense
Manaus FC
۲
۱
Amazonas FC
Finished
۰۰:۳۰
  Colombia Primera B
Cucuta Deportivo
۱
۱
FC Leones
Finished
۰۰:۳۰
Real Cartagena
۲
۱
Real Soacha Cundinamarca
Finished
۰۰:۳۰
Atletico Huila
۱
۰
Real Santander
Finished
۰۰:۳۰
  Argentina Primera Nacional
San Martin de San Juan
۰
۰
San Martin Tucuman
Finished
۰۱:۲۰
CA Defensores de Belgrano
۲
۳
Deportivo Madryn
Finished
۰۳:۳۰
Club Atletico Guemes
۱
۱
Gimnasia Y Esgrima de Jujuy
Finished
۰۰:۳۰
  Peru Liga 1 - Apertura
Cusco FC
۳
۲
Asociacion Deportiva Tarma
Finished
۰۱:۳۰
Alianza Lima
۲
۰
Atletico Grau
Finished
۰۴:۰۰
Utc de Cajamarca
-
-
Los Chankas CYC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Uruguay Primera Division
Penarol Montevideo
۲
۰
Danubio
Finished
۰۰:۳۰
  Mexico Liga MX Femenil
Atletico San Luis (W)
۰
۳
FC Juarez (W)
Finished
۰۲:۳۰
Mazatlan FC (W)
۰
۳
Monterrey (W)
Finished
۰۴:۳۶
  Paraguay Primera Division
Cerro Porteno
۳
۰
Sportivo Ameliano
Finished
۰۳:۳۰
Sportivo Luqueno
۰
۳
Libertad Asuncion
Finished
۰۱:۰۰
  El Salvador Primera Division
Municipal Limeno
۲
۰
AD Isidro Metapan
Finished
۰۳:۳۰
Once Deportivo de Ahuachapan
۱
۰
Jocoro FC
Finished
۰۰:۳۰
Fuerte San Francisco
۵
۲
CD Platense Zacatecoluca
Finished
۰۰:۳۰
  United States MLS Next Pro League
Real Monarchs SLC
۰
۱
San Jose Earthquakes II
Finished
۰۴:۳۰
New York Red Bulls II
۶
۵
Chicago Fire FC II
Finished
۰۰:۳۰
North Texas SC
۲
۱
Tacoma Defiance
Finished
۰۴:۰۰
Portland Timbers II
۲
۰
Colorado Rapids II
Finished
۰۰:۳۰
Sporting Kansas City II
۴
۰
Houston Dynamo II
Finished
۰۱:۳۰
New York City FC II
۶
۲
New England Revolution II
Finished
۰۳:۰۰
Los Angeles II
۲
۱
Los Angeles Galaxy II
Finished
۰۵:۳۰
  Iraq Iraqi Premier League
Al Naft
۱
۰
Naft Al-Wasat
Finished
۱۵:۳۰
Al Qasim SC
۱
۲
Al-Najaf
Finished
۱۵:۳۰
Duhok
۰
۰
Al-Karkh
Finished
۱۸:۰۰
Naft Al-Basra SC
۱
۲
Al-Hudood Sports Club
Finished
۲۰:۰۰
Al Quwa/Jawiya
۰
۰
Naft Maysan
inprogress
۲۲:۳۰
  Australia Victoria Premier League 1 U23
Kingston City U23
۳
۵
Eastern Lions U23
Finished
۱۱:۴۵
Bulleen Lions U23
۲
۰
Langwarrin U23
Finished
۱۱:۴۵
  Bangladesh Championship League
Fakirapool Young Mens Club
۳
۱
Wari Club
Finished
۱۳:۰۰
  Kyrgyzstan Premier League
FC Talant
۳
۲
FC Alga
Finished
۱۴:۰۰
OshMU Aldier
۲
۱
Ilbirs Bishkek FC
Finished
۱۲:۰۰
  Honduras Liga Nacional
Motagua
۴
۰
Lobos UPNFM
Finished
۰۲:۴۵
Olancho FC
۱
۰
CD Olimpia Tegucigalpa
Finished
۰۰:۳۰
Vida
۰
۱
Genesis Huracan
Finished
۰۵:۰۰
  Sierra Leone Premier League
Bhantal FC
۰
۲
Wusum Stars
Finished
۲۰:۴۵
  Norway 3. Division avd. 3
Assiden
۲
۲
Skeid 2
Finished
۲۰:۳۰
  Poland Ekstraklasa
Piast Gliwice
۲
۰
Zaglebie Lubin SSA
Finished
۲۰:۳۰
  Morocco Botola Pro
Jeunesse Sportive Soualem
۱
۱
Renaissance Zemamra
Finished
۲۰:۳۰
  Northern Ireland NIFL Reserves League
Larne Reserves
۰
۰
Carrick Rangers Reserves
inprogress
۲۲:۳۰
  Belgium U21 Pro League
Sint-Truidense U21
۰
۱
Eupen U21
inprogress
۲۱:۰۰
  Argentina Primera A Women
Gimnasia Y Esgrima La Plata (W)
۰
۰
Rosario Central (W)
inprogress
۲۱:۳۰
  Argentina Primera C Metropolitana
Deportivo Muniz
۰
۰
General Lamadrid
Finished
۲۲:۰۰
  Iceland Urvalsdeild
Fram Reykjavik
۰
۰
Vikingur Reykjavik
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۵
  Aruba Aruban Division di Honor
FC Real Koyari
۲
۱
SV Jong Aruba
Finished
۰۱:۳۰
SV Caravel
۰
۳
SV La Fama
Finished
۰۳:۳۰
  Finland Suomen Cup
RoPo
۰
۸
Seinäjoen Jalkapallokerho
Finished
۱۹:۳۰
Espoon Tikka
۰
۲
PuiU Helsinki
Finished
۲۰:۴۰
  Estonia Esiliiga
FCI Levadia Tallinn II
۳
۰
Paide Linnameeskond II
Finished
۱۹:۳۰
  Trinidad And Tobago TT Premier League
Police FC
۴
۱
La Horquetta Rangers FC
Finished
۰۱:۳۰
1976 FC Phoenix
۲
۰
Point Fortin FC
Finished
۰۰:۳۰
  Panama LPF
CD Plaza Amador
۱
۱
Alianza FC Panama
Finished
۰۰:۳۰
Deportivo Universitario
۱
۲
Herrera FC
Finished
۰۲:۴۵
  United States NWSL
NJ/NY Gotham FC (W)
۱
۱
Kansas City Current (W)
Finished
۰۱:۳۰
Bay FC (W)
۳
۲
Seattle Reign FC (W)
Finished
۰۳:۳۰
  Argentina Torneo Federal A
San Martin de Mendoza
۰
۱
Huracan Las Heras
inprogress
۰۰:۳۰
Juventud Antoniana
۱
۰
San Martin Formosa
Finished
۰۲:۰۰
  Colombia Liga Femenina
Llaneros (W)
۰
۱
Alianza FC (W)
Finished
۰۰:۳۰
  Costa Rica Liga de Ascenso Apertura
CS Uruguay de Coronado
۱
۱
AD Sarchi
Finished
۰۰:۳۰
  United States USL Championship
North Carolina
۱
۱
Birmingham Legion FC
Finished
۰۰:۳۰
  Guatemala Primera Division
Juventud Pinulteca FC
۱
۲
Sacachispas Chiquimula
Finished
۰۰:۳۰
CD Suchitepequez
۳
۰
Deportivo San Pedro
Finished
۰۴:۳۰
  Argentina Copa De la Liga Profesional
Gimnasia y Esgrima La Plata
۱
۲
Banfield
Finished
۰۰:۴۵
Central Cordoba De Santiago
۰
۰
San Lorenzo
Finished
۰۲:۳۰
  Chile Segunda Division
Lautaro de Buin
۰
۱
Trasandino Los Andes
Finished
۰۱:۰۰
  Bolivia Liga de Futbol Profesional Boliviano
GV Club Deportivo San Jose de Oruro
۰
۲
The Strongest La Paz
Finished
۰۱:۰۰
Nacional Potosi
۰
۱
Universitario De Vinto
Finished
۰۳:۰۰
  Colombia Primera A
Independiente Medellin
۱
۰
Atletico Bucaramanga
Finished
۰۰:۴۰
Deportivo Pasto
۲
۳
Club Deportivo Los Millonarios
Finished
۰۲:۵۰
Alianza Petrolera
۰
۳
La Equidad
Finished
۰۵:۰۰
  Venezuela Liga FUTVE
Deportivo Tachira FC
۱
۰
Carabobo FC
Finished
۰۱:۱۵
Caracas FC
۲
۲
Universidad Central de Venezuela
Finished
۰۴:۰۰
  Norway 2. Division Avd. 2
Valerenga IF Oslo II
۰
۲
Stjordals Blink
Finished
۱۸:۳۰
  Greece Gamma Ethniki, Group 3
Hellas Syros
۳
۰
AE Pyliou
Finished
۱۶:۳۰
  Russia FNL 2, Division B, Group 2
FK Spartak Moscow II
۱
۰
Saturn Ramenskoye
Finished
۱۷:۳۰
  Serbia Prva Liga
OFK Vrsac
۲
۱
Tekstilac Odzaci
Finished
۱۷:۳۰
  Germany Regionalliga West
SC Paderborn 07 II
۳
۱
FC Wegberg-Beeck
inprogress
۲۱:۰۰
  Liberia Second Division
Wologisi FC
۱
۱
Blackman Warriors
Finished
۱۹:۳۰
  Russia FNL
Neftekhimik Nizhnekamsk
۰
۳
FC Dynamo Makhachkala
Finished
۱۹:۳۰
  Spain Kings League 40 mins play
Los Troncos FC (VII)
-
-
Ultimate Mostoles (VII)
inprogress
۲۱:۳۰
  Ireland Leinster Senior League
Glebe North FC
۰
۳
Ashbourne United
inprogress
۲۲:۱۵
  Croatia First League Women
ZNK Hajduk Split (W)
۳
۰
ZNK Donat Zadar (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Rwanda National League
AS Kigali
۲
۲
AP Rwandaise FC
Finished
۱۶:۳۰
  Paraguay Championship Women
Club Guarani (W)
۲
۱
General Caballero JLM (W)
Finished
۰۱:۴۵
  Armenia 1. Division
Noah Yerevan 2
۰
۰
FC Ararat Yerevan II
Finished
۱۵:۳۰
  Israel Liga Alef North
Maccabi Ahi Nazareth FC
۴
۱
Hapoel Migdal Haemeq
Finished
۱۴:۳۰
  Chile Primera Division
Audax Italiano Santiago
۲
۲
Union La Calera
Finished
۰۳:۳۰
  Puerto Rico Puerto Rico National Football League
Guaynabo Gol SC
۱
۵
Puerto Rico Sol FC
Finished
۰۲:۳۰
  Panama Liga Prom
Udelas FC
۳
۱
CA Independiente de La Chorrera Reserves
Finished
۰۲:۳۰
  Canada Premier League
Vancouver Langley FC
۴
۱
Valour FC
Finished
۰۲:۳۰
  Nicaragua Primera Division
UNAN Managua
۱
۱
Deportivo Ocotal
Finished
۰۱:۳۰
Organica Masachapa FC
۱
۲
Matagalpa FC
Finished
۰۴:۳۰
  Guatemala Liga Nacional
Guastatoya
۲
۰
CSD Comunicaciones
Finished
۰۱:۳۰
  Argentina Primera B Metropolitana
San Martin De Burzaco
۱
۲
Deportivo Merlo
Finished
۰۱:۰۰
  Honduras Liga de Ascenso
Boca Juniors de Tocoa
۲
۱
FC Santa Rosa La Masica
Finished
۰۰:۳۰
FC Buenaventura
۱
۲
CD Piratas
Finished
۰۱:۳۰
Oro Verde Santa Rita
۰
۱
Tela FC
Finished
۰۱:۳۰
  South America South American Championship Women U20
Chile U20 (W)
۰
۲
Colombia U20 (W)
Finished
۰۰:۳۰
Bolivia U20 (W)
۰
۲
Brazil U20 (W)
Finished
۰۳:۰۰
  El Salvador Segunda Division
C.S.D Vendaval
۰
۴
CD Racing Junior de Armenia
Finished
۰۰:۳۰
  Scotland Highland League
Buckie Thistle
۲
۰
Strathspey Thistle
inprogress
۲۲:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید